od godz. 07:30 dnia 27.04.2021
do godz. 07:30 dnia 28.04.2021

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 10°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.
  W nocy zachmurzenie początkowo małe, później umiarkowane i duże. Na zachodzie województwa, lokalnie słaby deszcz. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni.
  W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 9°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) stopniowy wzrost temperatury od około -8°C do około -2°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, z kierunków wschodnich.
W nocy zachmurzenie początkowo małe, później umiarkowane i duże. Na zachodzie regionu, lokalnie słaby deszcz. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby, wschodni i południowo-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) na zachodzie, lokalnie słabe opady śniegu. Temperatura od -2°C do 0°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni.

od godz. 07:30 dnia 28.04.2021
do godz. 07:30 dnia 29.04.2021

W dzień zachmurzenie przed południem duże, po południu umiarkowane, wieczorem małe. Przed południem na zachodzie województwa, lokalnie słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 13°C do 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
  W nocy zachmurzenie małe, po północy wzrastające do duże. Nad ranem na zachodzie województwa możliwe opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
  W dzień zachmurzenie przed południem duże, po południu umiarkowane, wieczorem małe. Przed południem na zachodzie regionu, lokalnie słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 12°C do 14°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) przed południem na zachodzie możliwe opady śniegu. Temperatura od -1°C do 2°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-wschodni i wschodni.
   W nocy zachmurzenie małe, po północy wzrastające do duże. Nad ranem na zachodzie regionu możliwe opady deszczu. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) nad ranem na zachodzie możliwy deszcz. Temperatura od 1°C do 3°C. Wiatr przeważnie dość silny, z kierunków południowych.

prognoza nr 71328/2021opracował synoptyk dyżurny Marek Kurowski, dnia 2021-04-27 06:18