od godz. 07:30 dnia 10.12.2021
do godz. 07:30 dnia 11.12.2021
W dzień zachmurzenie duże, postępujące od południa regionu większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Głównie na północnym zachodzie regionu wystąpią opady śniegu, po południu zanikające. Temperatura maksymalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy i południowo-wschodni.
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Lokalnie może wystąpić mgła lub mgła osadzająca szadź, ograniczająca widzialność do 400 m. Temperatura minimalna od -7°C do -4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni.
W dzień zachmurzenie początkowo duże, później wystąpią większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Miejscami, głównie na zachodzie regionu opady śniegu, po południu zanikające. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, miejscami porywisty, południowy i południowo-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu, po południu zanikające. Temperatura od -8°C do -6°C. Wiatr dość silny i silny, od 30 km/h do 45 km/h, w porywach do 75 km/h, południowo-zachodni, powodować będzie zamiecie śnieżne.
W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie w rejonie Ziemi Kłodzkiej okresami duże i tam też możliwe są słabe opady śniegu. Lokalnie w obniżeniach terenu wystąpi mgła osadzająca szadź i ograniczająca widzialność do 400 m. Temperatura minimalna od -7°C do
-4°C, lokalnie około -9°C. Wiatr słaby, lokalnie umiarkowany i porywisty,
południowo-wschodni i południowy.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) we wschodniej partii gór możliwe słabe opady śniegu. Temperatura od -8°C do -6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h, południowo-zachodni, powodujący zamiecie śnieżne.

od godz. 07:30 dnia 11.12.2021
do godz. 07:30 dnia 12.12.2021
W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 0°C do 1°C. Wiatr słaby, miejscami umiarkowany, południowy skręcający na zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, możliwe słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -2°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni.
W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże, miejscami słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od -1°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowy skręcający na zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami słabe opady śniegu.
Temperatura od -8°C do -6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h, z kierunków zachodnich, powodować będzie zamiecie śnieżne.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, miejscami słabe opady śniegu. Temperatura minimalna od -6°C do -3°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) możliwe słabe opady śniegu. Temperatura od -8°C do -6°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h, północno-zachodni, powodujący zamiecie śnieżne.

prognozę 192496/2021 opracował synoptyk dyżurny Piotr Ojrzyński, dnia 2021-12-10 05:40