od godz. 07:30 dnia 28.12.2021
do godz. 07:30 dnia 29.12.2021
W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Przed południem na zachodzie regionu lokalnie słabe opady deszczu marznącego, powodującego gołoledź. Późnym popołudniem lub wieczorem na zachodzie miejscami opady deszczu, lokalnie deszczu marznącego, powodującego gołoledź.
Temperatura maksymalna od 0°C na wschodzie do 3°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby i umiarkowany, lokalnie porywisty, południowo-wschodni i południowy.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, miejscami deszczu marznącego, powodującego gołoledź. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, początkowo lokalnie porywisty, południowy i południowo-zachodni.

W dzień zachmurzenie umiarkowane i duże. Przed południem na zachodzie regionu lokalnie słabe opady deszczu marznącego, powodującego gołoledź. Późnym popołudniem lub wieczorem, głównie na zachodzie regionu, opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, lokalnie deszczu marznącego, powodującego gołoledź. Temperatura maksymalna od 0°C na wschodzie do 4°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby i umiarkowany, lokalnie w porywach do 55 km/h, południowy i południowo-wschodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami słabe opady śniegu lub deszczu marznącego. Temperatura od -2°C do 1°C. Wiatr silny i bardzo silny, od 40 km/h do 55 km/h, w porywach po południu do 70 km/h, południowy i południowo-zachodni.
W nocy zachmurzenie na ogół duże. Okresami opady deszczu, deszczu ze śniegiem i deszczu marznącego, powodującego gołoledź. Temperatura minimalna od -3°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, przed północą miejscami porywisty, południowy i południowo-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu i śniegu z deszczem. Temperatura od -2°C do 1°C. Wiatr bardzo silny stopniowo słabnący do umiarkowanego, od 55 km/h do 25 km/h, w porywach początkowo do 70 km/h, południowo-zachodni i zachodni.

od godz. 07:30 dnia 29.12.2021
do godz. 07:30 dnia 30.12.2021
W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami słabe opady deszczu, zwłaszcza początkowo. Temperatura maksymalna od 3°C na wschodzie do 6°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
W nocy zachmurzenie na ogół duże, okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
W dzień zachmurzenie przeważnie duże. Miejscami słabe opady deszczu, głównie przed południem. Temperatura maksymalna od 1°C na wschodzie do 5°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) możliwe opady śniegu.
Temperatura od -3°C do 0°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, po południu w porywach do 60 km/h, z kierunków zachodnich.
W nocy zachmurzenie na ogół duże, okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu przechodzące w deszcz. Wzrost temperatury od -2°C do 2°C. Wiatr dość silny i silny, od 30 km/h do 45 km/h, w porywach początkowo do 60 km/h, później do 70 km/h.

prognozę 203794/2021 opracował synoptyk dyżurny Piotr Mańczak, dnia 2021-12-28 06:23