Prognoza pogody.

Ważność: od godz. 13:30 dnia 24.01.2022 do godz. 19:30 dnia 24.01.2022
Po południu i wieczorem zachmurzenie całkowite. Miejscami opady mżawki lub słabego deszczu. Silne zamglenia, początkowo lokalnie mgły ograniczające widzialność do 500 m.
Temperatura maksymalna od 1°C na krańcach wschodnich do 5°C na zachodzie. Wiatr słaby, z kierunków południowych, na zachodzie regionu skręcający na zachodni.
Po południu i wieczorem zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami opady mżawki lub deszczu ze śniegiem. Silne zamglenia, lokalnie mgły ograniczające widzialność do 800 m. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr słaby, z kierunków południowych, po południu
skręcający na zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) zachmurzenie duże z rozpogodzeniami. Okresami możliwe opady marznącej mżawki lub drobnego śniegu.
Temperatura od -4°C do -2°C. Wiatr umiarkowany, okresami dość silny, z kierunków północnych.
Ważność: od godz. 19:30 dnia 24.01.2022 do godz. 19:30 dnia 25.01.2022
W nocy zachmurzenie całkowite. Okresami opady deszczu lub mżawki. Miejscami silne zamglenia. Temperatura minimalna od 0°C na krańcach wschodnich do 2°C, 3°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby, zachodni.
W dzień zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami opady deszczu lub mżawki, powyżej 600 m n.p.m. przechodzące w śnieg. Na Ziemi Kłodzkiej możliwe opady marznące, powodujące gołoledź. Miejscami silne zamglenia. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr słaby, zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu lub marznącej mżawki. Temperatura od -5°C do -3°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, po północy w porywach do 55 km/h, północno-zachodni. W dzień zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu lub mżawki, powyżej 600 m
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu lub marznącej mżawki. Temperatura od -4°C do -2°C. Wiatr dość silny i silny, od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 70 km/h, północno-zachodni.
Ważność: od godz. 19:30 dnia 25.01.2022 do godz. 19:30 dnia 26.01.2022
W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu lub mżawki. Temperatura minimalna od 1°C do 2°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni. W dzień zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.

W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, powyżej 600 m n.p.m. także śniegu. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północno-zachodni i zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -6°C do -4°C. Wiatr dość silny i silny, od 35 km/h do 45 km/h, w porywach do 65 km/h, północno-zachodni, może powodować zawieje i zamiecie śnieżne.
W dzień zachmurzenie duże i całkowite. Okresami opady deszczu lub mżawki, powyżej 700 m n.p.m. także śniegu. Temperatura maksymalna od 1°C do 3°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno-zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu lub marznącej mżawki. Temperatura od -5°C do -3°C. Wiatr dość silny i silny, od 45 km/h do 55 km/h, w porywach do 75 km/h, północno-zachodni.

prognozę 14256/2022 opracował synoptyk dyżurny Krzysztof Salanyk, dnia 2022-01-24 12:16
Reklamacje dotyczące produktu można składać w terminie do 3 dni od daty wydania na adres meteo.mok@imgw.pl.
strona