Prognoza pogody.

Ważność: od godz. 07:30 dnia 08.11.2022
         do godz. 07:30 dnia 09.11.2022

W dzień zachmurzenie na ogół małe. Temperatura maksymalna od 14°C do 17°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
W nocy zachmurzenie umiarkowane, miejscami duże. Temperatura minimalna od 5°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
W dzień zachmurzenie na ogół małe. Temperatura maksymalna od 13°C do 16°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) wzrost temperatury od 2°C do 8°C. Wiatr dość silny i silny, 35 km/h do 50 km/h, w porywach do 70 km/h, południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od 2°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 6°C do 8°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, południowo-zachodni.

Ważność: od godz. 07:30 dnia 09.11.2022
         do godz. 07:30 dnia 10.11.2022

W dzień na zachodzie regionu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, po południu możliwy słaby deszcz, a na wschodzie okresami rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od 13°C do 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
W nocy początkowo zachmurzenie duże, miejscami słabe opady deszczu, nad ranem postępujące od zachodu regionu, większe przejaśnienia. Temperatura minimalna od 5°C na wschodzie do 10°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, na wschodzie regionu rozpogodzenia. Po południu na zachodzie możliwe słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C, w rejonach oddziaływania fenu około 15°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i południowy.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 5°C do 7°C. Wiatr dość silny i silny, w porywach 60 km/h, zachodni.

W nocy na ogół zachmurzenie duże, miejscami słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C na wschodzie do 8°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-zachodni i zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami słabe opady deszczu. Spadek temperatury od 7°C do 2°C. Wiatr dość silny i silny, w porywach 60 km/h, zachodni.