Ważność: od godz. 07:30 dnia 02.03.2023 do godz. 07:30 dnia 03.03.2023
W dzień zachmurzenie małe lub bezchmurnie, po południu od północy regionu wzrastające stopniowo do umiarkowanego i dużego. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni. W nocy zachmurzenie przeważnie duże. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C. Wiatr słaby, zmienny.
W dzień zachmurzenie małe lub bezchmurnie, wieczorem wzrastające miejscami do umiarkowanego i dużego. Temperatura maksymalna od 2°C do 5°C. Wiatr słaby, północno-wschodni i wschodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) bezchmurnie. Temperatura od -1°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków wschodnich.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Miejscami w dolinach i kotlinach utworzy się mgła marznąca i ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -5°C do -2°C, miejscami spadek do około -8°C. Wiatr słaby, zmienny. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) zachmurzenie małe lub bezchmurnie. Temperatura od -3°C do 0°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków północnych.
Ważność: od godz. 07:30 dnia 03.03.2023 do godz. 07:30 dnia 04.03.2023
W dzień zachmurzenie duże, po południu miejscami większe przejaśnienia. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni i północno zachodni.
W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Nad ranem na zachodzie regionu możliwe słabe opady deszczu. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C. Wiatr początkowo słaby, później wzmagający się do umiarkowanego i porywistego, nad ranem w porywach około 55 km/h, zachodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 1°C do 4°C. Wiatr słaby, północno-zachodni i zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) zachmurzenie małe. Temperatura od -2°C do 1°C. Wiatr słaby i umiarkowany, północny i północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od -4°C do -1°C. Wiatr początkowo słaby, później wzmagający się do umiarkowanego i porywistego, nad ranem w porywach około 55 km/h, zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) zachmurzenie małe wzrastające nad ranem do dużego. Temperatura od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany (około 20 km/h) wzmagający się stopniowo do bardzo silnego (około 55 km/h) i w porywach do 80 km/h,
północno-zachodni.

prognozę 34589/2023 opracował synoptyk dyżurny Janusz Zieliński, dnia 2023-03-02 06:14