Ważność: od godz. 07:30 dnia 16.10.2025
do godz. 07:30 dnia 17.10.2025
W dzień zachmurzenie duże. Początkowo miejscami silne zamglenia. Później słabe przelotne opady deszczu. Temperatura od 11°C do 12°C. Wiatr słaby, przejściowo w dzień umiarkowany, z kierunków zachodnich.
W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami słabe przelotne opady deszczu. Miejscami silne zamglenia. Temperatura minimalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni i zachodni.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Początkowo silne zamglenia. Później przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 9°C do 11°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady deszczu. Temperatura od 2°C do 3°C. Wiatr rano słaby, później umiarkowany i dość silny od 35 km/h do 45 km/h, północno-zachodni i zachodni.
W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami słabe opady deszczu. Lokalnie mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby, południowo-zachodni i zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami słabe opady deszczu. Temperatura od 1°C do 2°C. Wiatr dość silny i silny od 35 km/h do 45 km/h, północno-zachodni.
Ważność: od godz. 07:30 dnia 17.10.2025
do godz. 07:30 dnia 18.10.2025
W dzień zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C. Wiatr umiarkowany, w drugiej połowie dnia okresami porywisty, zachodni.
W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni na zachodzie regionu w drugiej połowie nocy skręcający na północny.
Prognoza dla Sudetów i Przedgórza Sudeckiego
W dzień zachmurzenie duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 10°C do 11°C. Wiatr umiarkowany, zachodni.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami słabe opady deszczu przechodzące w deszcz ze śniegiem i śnieg. Spadek temperatury od 1°C do -1°C. Wiatr dość silny i silny od 35 km/h do 45 km/h, porywisty, północno-zachodni.
W nocy zachmurzenie duże i całkowite. Miejscami przelotne opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C do 5°C. Wiatr umiarkowany, okresami porywisty, zachodni na zachodzie regionu w drugiej połowie nocy skręcający na północny.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami śniegu. Dalszy spadek temperatury od -1°C do -3°C. Wiatr dość silny i silny od 35 km/h do 45 km/h, okresami w porywach do 60 km/h, północno-zachodni.
prognoza nr 138633/2025 | opracował synoptyk dyżurny Krzysztof Salanyk, dnia 2025-10-16 05:34 |