od godz. 07:30 dnia 08.03.2021
do godz. 07:30 dnia 09.03.2021
W dzień początkowo zachmurzenie duże i możliwe przelotne opady śniegu. Później większe przejaśnienia i rozpogodzenia, bez opadów. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby, z kierunków północnych.
W nocy zachmurzenie przeważnie małe. Temperatura minimalna od -7°C do -5°C. Wiatr słaby, zmienny.

W dzień przed południem zachmurzenie duże i okresami przelotne opady śniegu. Później większe przejaśnienia i rozpogodzenia, a opady będą zanikały. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr przeważnie słaby, z kierunków północnych.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami przelotne opady śniegu, po południu zanikające. Temperatura od -10°C do -8°C. Wiatr początkowo przeważnie dość silny, w porywach do 55 km/h, po południu słabnący do umiarkowanego, północno-zachodni i północny, początkowo może powodować zawieje i zamiecie śnieżne.
W nocy zachmurzenie przeważnie małe. Temperatura minimalna od -9°C do -7°C. Wiatr słaby, zmienny.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od -11°C do -9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.

od godz. 07:30 dnia 09.03.2021
do godz. 07:30 dnia 10.03.2021
W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 3°C do 5°C. Wiatr słaby, zmienny. W nocy zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą południowego.

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 0°C do 3°C. Wiatr słaby, zmienny.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od -10°C do -8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zmieniających się.
W nocy zachmurzenie umiarkowane i duże. Na zachodzie regionu możliwe opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C na wschodzie do -1°C na zachodzie regionu. Wiatr słaby, zmienny, z przewagą południowego.
W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) na zachodzie możliwe opady śniegu. Temperatura od -8°C do -5°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, z kierunków zachodnich.

prognozę 42532/2021 opracował synoptyk dyżurny Marek Kurowski,
dnia 2021-03-08 06:23