Prognoza pogody.

Ważność: od godz. 07:30 dnia 01.07.2021
         do godz. 07:30 dnia 02.07.2021

W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 21°C do 24°C. Wiatr na ogół słaby, południowo-zachodni.
  W nocy początkowo zachmurzenie umiarkowane i duże zanikające przelotne opady deszczu. Później przejściowo rozpogodzenia. Nad ranem ponownie od zachodu regionu wzrost zachmurzenia do dużego i lokalnie opady deszczu. Temperatura minimalna od 12°C do 14°C. Wiatr słaby, zachodni.
  W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Miejscami przelotne opady deszczu, możliwe burze. Prognozowana suma opadu w opadzie burzowym około 10 mm.  Temperatura maksymalna od 20°C do 22°C. Wiatr na ogół słaby, podczas burz porywisty, południowo-zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami przelotne opady deszczu, możliwe burze. Temperatura od 7°C do 9°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, podczas burz porywisty, zachodni.
  W nocy początkowo zachmurzenie umiarkowane i duże zanikające przelotne opady deszczu. Później przejściowo rozpogodzenia i wtedy możliwa mgła ograniczająca widzialność do 300 m.Nad ranem ponownie od zachodu regionu wzrost zachmurzenia do dużego i opady deszczu. Temperatura minimalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby, zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) lokalnie przelotny deszcz. Temperatura od 7°C do 9°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni i południowo-zachodni.

Ważność: od godz. 07:30 dnia 02.07.2021
         do godz. 07:30 dnia 03.07.2021

W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 20°C do 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.
  W nocy zachmurzenie małe jedynie początkowo zachmurzenie umiarkowane i duże i zanikające przelotne opady deszczu.  Temperatura minimalna od 12°C do 14°C. Wiatr słaby, zachodni.
   W dzień zachmurzenie umiarkowane, okresami duże. Przelotne opady deszczu. Lokalnie prognozowana suma opadu około 10 mm.  Temperatura maksymalna od 20°C do 22°C. Wiatr słaby i umiarkowany, zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) przelotny deszcz. Temperatura od 8°C do 9°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni i północno-zachodni.
  W nocy zachmurzenie małe jedynie początkowo zachmurzenie umiarkowane i duże i zanikające przelotne opady deszczu.  Temperatura minimalna od 10°C do 12°C. Wiatr słaby, zachodni.
  W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) początkowo zanikający przelotny deszcz. Temperatura od 9°C do 11°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, zachodni i południowo-zachodni.

prognoza nr 104282/2021opracował synoptyk dyżurny Krzysztof Salanyk, dnia 2021-07-01 05:52