Ważność: od godz. 07:30 dnia 02.11.2021 do godz. 07:30 dnia 03.11.2021

W dzień zachmurzenie duże, po południu na zachodzie regionu większe przejaśnienia. Okresami opady deszczu, początkowo także o umiarkowanym natężeniu. Prognozowana wysokość opadów do około 10 mm. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami słabe opady deszczu, w drugiej połowie nocy zanikające. Lokalnie wystąpi mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 3°C do 6°C. Wiatr słaby, miejscami umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni.

W dzień zachmurzenie duże, po południu na zachodzie regionu większe przejaśnienia. Okresami opady deszczu, początkowo także o umiarkowanym natężeniu. Prognozowana wysokość opadów do około 10 mm. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków zachodnich. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu i deszczu ze śniegiem, początkowo także o umiarkowanym natężeniu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej lokalnie do około 5 cm. Temperatura od -2°C do 1°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, północno-zachodni i zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami i rozpogodzeniami. Miejscami słabe opady deszczu, w drugiej połowie nocy zanikające. Lokalnie wystąpi mgła ograniczająca widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C. Wiatr słaby, miejscami umiarkowany, zachodni i południowo-zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) miejscami opady śniegu, po północy zanikające. Temperatura od -2°C do 0°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 55 km/h, zachodni i południowo-zachodni.

Ważność: od godz. 07:30 dnia 03.11.2021 do godz. 07:30 dnia 04.11.2021

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 11°C do 13°C. Wiatr słaby i umiarkowany, z kierunków południowych. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 6°C do 8°C. Wiatr słaby i umiarkowany, południowo-wschodni i wschodni.

W dzień zachmurzenie małe i umiarkowane, jedynie lokalnie duże. Temperatura maksymalna od 9°C do 12°C. Wiatr słaby i umiarkowany, lokalnie porywisty, z kierunków południowych. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) temperatura od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni i południowy. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, okresami opady deszczu. Temperatura minimalna od 4°C do 6°C. Wiatr słaby i umiarkowany, lokalnie porywisty, południowo-wschodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady deszczu, początkowo także deszczu ze śniegiem. Temperatura od 1°C do 3°C. Wiatr silny i bardzo silny, od 45 km/h do 60 km/h, w porywach do 100 km/h, południowo-zachodni i południowy.

prognozę 168934/2021 opracował synoptyk dyżurny Piotr Ojrzyński, dnia 2021-11-02 06:01