Ważność: od godz. 07:30 dnia 29.11.2021 do godz. 07:30 dnia 30.11.2021

W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu lub śniegu z deszczem, zwłaszcza po południu. Temperatura maksymalna od 1°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 55 km/h, zachodni i północno-zachodni. W nocy zachmurzenie na ogół duże. Miejscami opady śniegu, początkowo także śniegu z deszczem. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni i północno-zachodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami przelotne opady śniegu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej lokalnie do 5 cm. Temperatura maksymalna od -1°C do 1°C. Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni i północno-zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -9°C do -6°C. Wiatr dość silny i silny, od 35 km/h do 50 km/h, w porywach
do 70 km/h, po południu do 80 km/h, północno-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie
śnieżne. W nocy zachmurzenie duże. Okresami opady śniegu. Temperatura minimalna od -5°C do -2°C.
Wiatr umiarkowany, porywisty, zachodni i północno-zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) okresami opady śniegu. Temperatura od -10°C do -7°C. Wiatr silny i bardzo silny, od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 80 km/h, północno-zachodni, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

Ważność: od godz. 07:30 dnia 30.11.2021 do godz. 07:30 dnia 01.12.2021
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady śniegu przechodzące po południu od zachodu regionu w deszcz ze śniegiem i deszcz. Temperatura maksymalna od 2°C do 4°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura minimalna od 1°C do 4°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 65 km/h, zachodni i południowo-zachodni.
W dzień zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Opady śniegu przechodzące po południu od zachodu regionu w deszcz ze śniegiem i deszcz. Prognozowana wysokość opadów miejscami do 10 mm. W rejonie Kotliny Kłodzkiej prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej lokalnie do 6 cm. Temperatura maksymalna od 1°C do 2°C. Wiatr umiarkowany, w porywach do 60 km/h, południowo-zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu. Stopniowy wzrost temperatury od -8°C do -3°C. Wiatr silny i bardzo silny, od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 90 km/h, okresami 100 km/h, zachodni i południowo-zachodni., powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. W nocy duże z większymi przejaśnieniami. Opady śniegu przechodzące w deszcz ze śniegiem. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach
do 65 km/h, zachodni i południowo-zachodni. W szczytowych partiach Sudetów (powyżej 1200 m n.p.m.) opady śniegu. Temperatura od -3°C do -1°C. Wiatr silny i bardzo silny, od 40 km/h do 55 km/h, w porywach do 90 km/h, okresami 100 km/h, zachodni i południowo-zachodni., powodujący zawieje i zamiecie śnieżne.

prognozę 185309/2021 opracował synoptyk dyżurny Michał Mercik, dnia 2021-11-29 06:03